Skip to main content
e-mobilitás

NVIDIA (szoftverek, processzorok) avagy nagy változások a cég értékesítésében

By 2019.05.27.július 2nd, 2020No Comments
Az iparág vezető cégeinél csökkenő trend vehető észre. Így van ez az Nvidia-nál is, ahol 30,8%-os csökkenés látható az értékesítésben, ebben a negyedévben az egy évvel ezelőttihez képest.

A cég az autonóm vezetés projektjeiben is aktívan részt vesz, mely témában előfordulnak negatív hírek (autóbaleset), de egyrészt ezt általában az autógyártókkal azonosítják, másrészt pedig egyre elfogadottabb és fejlettebb dologról van szó, így hosszú távon a projektben eredmények várhatóak. A héten a kereskedelmi háború eszkalációja miatt a félvezetők előtérbe kerültek. Így a leginkább nyomást ezek a cégek kapták, így hétvégére például az IBM 2,74 %-os mínusszal zárhatott. De sajnos a kereskedelmi háború félelmei miatt a Dow Jones utolsó helyein, az Nvidia-nak, a Qualcomm-nak, a Micron Technology-nak és a Broadcom-nak kellett osztozkodnia.

Leave a Reply

Close Menu
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.