Skip to main content

Év végén indíthatja el az Amazon Web Services az European Sovereign Cloud felhőrégiót. Ezzel az európai országokban szuverén, a többi globális régiótól független felhőt alakítanak majd ki, amelyet teljes mértékben az EU jogszabályai irányítanak majd. Ezzel kapcsolatban az AWS Németországban hoz létre egy európai szervezetet egy 7,8 milliárd eurós beruházás keretében. Az AWS célja, hogy a már megszokott szolgáltatásokat minden európai ügyfelének biztosítsa, de közben teljes mértékben megfeleljen a digitális szuverenitás követelményeinek is.

Az Amazon Web Services időközben mindenki számára elérhetővé tette az Amazon Q generatív mesterséges intelligencia-assziszenst. Az eszköz a szoftverfejlesztők és az üzleti felhasználók munkáját is nagyban segíti, növelve a hatékonyságot, teljesítményt és felgyorsítva az üzleti döntéshozatalt is.

Értékpapír vásárlás és vagyonkezelés Ausztrián keresztül a Partner Bank közreműködésével. Vegye fel velünk a kapcsolatot →

Leave a Reply

Close Menu
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.