Skip to main content

Az Infineon-t is elérte az AI piac rohamos növekedése

Az Infineon számos új tápegység megoldást mutatott be az AI-adatközpontok energiaigényének kielégítésére. A chipgyártó cég jelenlegi 3 kW-os tápegység-kínálatára építve fejleszti ki legújabb 3,3 kW-os, 8 kW-os és 12 kW-os tápegységeit, melyek hamarosan elérhetőek lesznek az ügyfelek számára.

Az Infineon közleménye szerint a szerver- és adatközpont-alkalmazások megugrása az energiaigény növekedését idézte elő, ami szükségessé teszi a jobb tápegységek fejlesztését a magasabb teljesítményszint támogatásához. A cég közölte, hogy együttműködött adatközpont-üzemeltetőkkel és tápegység-gyártókkal a megoldások kidolgozásában.

Értékpapír vásárlás és vagyonkezelés Ausztrián keresztül a Partner Bank közreműködésével. Vegye fel velünk a kapcsolatot →

 

Leave a Reply

Close Menu
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.